Titles you rated
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 3.5
Gokudou Joushi ni Ai SaretaraRated ★ 1.0- Emergency Interrogation RoomRated ★ 2.5
First Penguin!Rated ★ 3.0
Happiness Comes from Eating, Sleeping and WaitingRated ★ 3.5- サイレント・ヴォイス 行動心理捜査官・楯岡絵麻 特別篇 悪魔の学問Rated ★ 2.5
I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 1.5
Eating Rice and Announcing FlowersRated ★ 3.5
Mr. and Mrs. Igarashi Are Strangers in DisguiseRated ★ 2.5
Banshaku no Ryuugi Season 3Rated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.0
Hotei no DragonRated ★ 2.5
Gelende MeshiRated ★ 3.0
Love Me to DeathRated ★ 0.5
Non-rem no MadoRated ★ 3.0- 협반 ~남자의 밥~Rated ★ 2.5
- Kururi: Dare ga Watashi to Koi wo Shita?Rated ★ 2.5
Seal My Lips with a KissRated ★ 2.0
Beside the Hearth at Alice-san's HouseRated ★ 1.5