Titles you rated
The MatchRated ★ 3.5
Dirty MoneyRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Move The GraveRated ★ 3.0
LegendRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0