Movies
Ratings
173
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-SecRated ★ 4.5
Voices of a Distant StarRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
HugoRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
The CroodsRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 4.5
Another EarthRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0