Movies
Ratings
1318
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0