Movies
Ratings
109
Safe HavenRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The X FilesRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The World's Fastest IndianRated ★ 3.0
BackdraftRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0