Titles you rated
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0