Series
Ratings
32
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5- MR. BRAINRated ★ 5.0
The Locked Room MurdersRated ★ 5.0
Bloody MondayRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 4.0
High School TeacherRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Women of the SunRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0