Movies
Ratings
29
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Great ExpectationsRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
Lost In LoveRated ★ 2.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0