Movies
Ratings
23
A Good Rain KnowsRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0