Titles you rated
Whispering CorridorsRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
PreyRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
TrapRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Electric StateRated ★ 3.0