Titles you rated
Love 911Rated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
From Paris with LoveRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 5.0
After the SunsetRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
TakersRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
The MechanicRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Sky HighRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0