Movies
Ratings
58
Blood and TiesRated ★ 3.0
Julia's EyesRated ★ 5.0
Fist of LegendRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Training DayRated ★ 4.0
New Police StoryRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
Armour of GodRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Project ARated ★ 5.0
Flash PointRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
ReturnRated ★ 5.0