Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0