Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 4.0
Dirty MoneyRated ★ 1.5
Re-startRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The GorgeRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.0
About FamilyRated ★ 3.0
No Way UpRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
SpacemanRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 3.5
MaRated ★ 3.0