Titles you rated
Dexter: New BloodRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
My Instant Death Ability Is So Overpowered, No One in This Other World Stands a Chance Against Me!Rated ★ 3.5
To Your Eternity Season 2Rated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
Kengan Ashura Part Season 2Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
HierarchyRated ★ 2.5
To Your EternityRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0