Titles you rated
WeaponsRated ★ 3.0
Sound of FallingRated ★ 4.5
Mystic PizzaRated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.0
RushmoreRated ★ 4.5
JulesRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 3.0
Trainwreck: The Cult of American ApparelRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Munich: The Edge of WarRated ★ 3.5
Heads of StateRated ★ 3.5
TronRated ★ 4.5
FlowRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0