Titles you rated
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.5
WickedRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.5
FleeRated ★ 4.0
WishRated ★ 3.0
The Biggest Little FarmRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.5
House of GucciRated ★ 3.0
TarRated ★ 4.0