Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Cells at Work! Code BlackRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 2.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.5
Ally McBealRated ★ 4.5