Movies
Ratings
272
Air DollRated ★ 5.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
NanaRated ★ 3.0
All About My MotherRated ★ 3.0
Purple NoonRated ★ 4.0- TapasRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.0
BabeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.0
AntzRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.0
ThorRated ★ 5.0
Stanley Ka DabbaRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0