Movies
Ratings
2418
Train to BusanRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
V/H/S/2Rated ★ 2.0
The EyeRated ★ 3.0
Laid to RestRated ★ 2.0
MirrorsRated ★ 2.0
HatchetRated ★ 2.0
Ginger SnapsRated ★ 3.5
Stay AliveRated ★ 1.0
The RuinsRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.0
RedlineRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.5
ExtraterrestrialRated ★ 2.0
Goosebumps: The MovieRated ★ 2.5
Return of the Living Dead 3Rated ★ 1.5
AutopsyRated ★ 1.5
Night FliersRated ★ 4.0
Ju-on: The Final CurseRated ★ 1.5