Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
The Seed of the Sacred FigRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Painted FireRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0