Movies
Ratings
309
JobsRated ★ 1.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5