Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
The Green MileRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5