Movies
Ratings
1279
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Love MeRated ★ 5.0
AnomalisaRated ★ 4.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
AfireRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5