Titles you rated
Oblivion BatteryRated ★ 5.0
Strawberry NightRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Food Wars!Rated ★ 5.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5