Movies
Ratings
346
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 4.0
The Name of the RoseRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
The Discreet Charm of the BourgeoisieRated ★ 4.5
Claire's CameraRated ★ 2.5
Wonder WheelRated ★ 4.0
Diary of a ChambermaidRated ★ 4.0
Diary of a ChambermaidRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 1.0
MinariRated ★ 3.5
Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Vivre Sa VieRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The TableRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0