Movies
Ratings
73
Go Go 70'sRated ★ 4.0
Collage of Our LivesRated ★ 5.0- PlayRated ★ 5.0
My LoveRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Something BorrowedRated ★ 5.0
HitchRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Take Care of My CatRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
A Bold FamilyRated ★ 3.0