Movies
Ratings
584 NopeRated ★ 4.5 NopeRated ★ 4.5
 WhiplashRated ★ 4.0 WhiplashRated ★ 4.0
 No Country for Old MenRated ★ 4.5 No Country for Old MenRated ★ 4.5
 Despicable Me 4Rated ★ 4.0 Despicable Me 4Rated ★ 4.0
 The WhaleRated ★ 4.5 The WhaleRated ★ 4.5
 Don't Look UpRated ★ 4.0 Don't Look UpRated ★ 4.0
- HeroRated ★ 4.0
 Princess MononokeRated ★ 4.5 Princess MononokeRated ★ 4.5
 The ClassicRated ★ 4.5 The ClassicRated ★ 4.5
 TwistersRated ★ 4.0 TwistersRated ★ 4.0
 Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5 Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
 Deadpool & WolverineRated ★ 4.0 Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
 The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5 The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
 WonkaRated ★ 4.0 WonkaRated ★ 4.0
 Dune: Part TwoRated ★ 3.5 Dune: Part TwoRated ★ 3.5
 Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0 Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
 Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5 Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
 Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5 Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
 OppenheimerRated ★ 4.0 OppenheimerRated ★ 4.0