Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Miss CongenialityRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0