Titles you rated
ParasiteRated ★ 0.5
Draft DayRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5
Fahrenheit 11/9Rated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
ViceRated ★ 4.0
Moby DickRated ★ 1.0
ArmageddonRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 4.0
A Knight's TaleRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Cruel IntentionsRated ★ 3.0
FoxcatcherRated ★ 3.5
American History XRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0