Titles you rated
Jack ReacherRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 5.0
V.I.P.Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0