Titles you rated
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 3.5
MontageRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0