Movies
Ratings
318
The ExperimentRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
Y Tu Mamá TambiénRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.0
Hot FuzzRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 5.0
High TensionRated ★ 3.0
Jackass 3DRated ★ 5.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0