Movies
Ratings
175
Cool RunningsRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
TroyRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5