Titles you rated
A Hard DayRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
One Way TripRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
MommyRated ★ 3.5