Titles you rated
The Last SamuraiRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
Blue SwallowRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
TroyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
CubeRated ★ 1.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0