Titles you rated
UpRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Buffalo '66Rated ★ 3.0
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 4.0
Glengarry Glen RossRated ★ 4.0
Donnie BrascoRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 5.0
The GraduateRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Full Metal JacketRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
ManhattanRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
The ConversationRated ★ 3.0
ElephantRated ★ 5.0
Jackie BrownRated ★ 3.0