Movies
Ratings
1134
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
Microbe & GasolineRated ★ 5.0
The NeverEnding StoryRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
One Week and a DayRated ★ 4.0
The World of KanakoRated ★ 4.5
Two LoversRated ★ 4.0
ColorfulRated ★ 4.0
Phantom of the TheatreRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The Wisdom of CrocodilesRated ★ 2.0
EquusRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 5.0
And While We Were HereRated ★ 4.5
Still LifeRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0