Movies
Ratings
331
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
RayRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
BackdraftRated ★ 4.0
Body of LiesRated ★ 5.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 2.0
Memphis BelleRated ★ 3.0
White VengeanceRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 4.0
HookRated ★ 2.0- SinglesRated ★ 2.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 2.0