Movies
Ratings
322
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
As Tears Go ByRated ★ 4.0
Never Say Never AgainRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
One DayRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
American History XRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 5.0
Lawrence of ArabiaRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.0
Kramer vs. KramerRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 4.0