Movies
Ratings
118
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 2.0
HancockRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.0
TakenRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 1.0
I Am SamRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0