Titles you rated
ArahanRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
Crying FistRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 2.5- WishRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5