Titles you rated
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 2.5
Wicker ParkRated ★ 3.5