Series
Ratings
20
Hot BrothersRated ★ 3.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Excessive ChallengeRated ★ 5.0
- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 2Rated ★ 3.5
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
Sikyeoseo Handa! Oneulbuteo UndongttungRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 3.5
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0