Movies
Ratings
168
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
HindsightRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 1.5
Just FriendsRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0