Titles you rated
Drive My CarRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 2.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5- Seongho, The Right wing boyRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.0- Love and LeashesRated ★ 1.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
The LunchboxRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
FriendRated ★ 3.5