Titles you rated
TriggerRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 1.5
The WitchRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
AgencyRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
One Punch Man Season 3Rated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5