Movies
Ratings
52
HitchRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
The ContactRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 1.5
AssassinationRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 3.0