Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 1.5
StokerRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
Mother!Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 2.5
San AndreasRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.5