Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.5
Produce 48Rated ★ 3.5
Produce 101Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.0